Kırımlı İnşaat
11
Cumhuriyet Mah. Çiğdem Sok. No :5Küçükçekmece,34100
+90(212) 442 00 61Bahçelievlerde kaliteli inşaat firmaları ve bahçelievlerde inşaat proje taahhüt dendiğinde akla gelen firmalardan olan kırımlı inşaat, bahçelievlerde inşaat ve taahhüt işlerinde, süper lüks daireler sunarak hizmet vermektedir. 2005 yılında , genç bir girişimci olan engin kırımlı tarafından kurulmuştur. İnşaat sektöründe, genç yarışana rağmen vizyonu ile, kaliteden ödün vermeden, müşterilerine verdiği güven ile firmasını marka yapmayı başarmıştır. Kırımlı inşaat, kuruluşundan itibaren özverili ve titiz çalışmaları ile kendini geliştirererek, bahçelievlerde konut yapan firmalar arasında öne çıkmış, güçlü teknik kadrosu ve kaliteli üretimi sayesinde büyük ölçekli ve kısa sürede tamamlanan inşaat işlerinin aranılan firması olmuştur. Bahçelievlerde emlak ve inşaat sektöründe, taahhüt ettiği işlerde sözleşme şartlarını tam ve zamanında yerine getirmesi ile müşterileri tarafından tercih edilen haline gelen bahçelievler kırımlı inşaat, müşteri odaklılık olarak ta tanımlanan bu özelliği sayesinde müşteri kitlesini sürekli geliştirmiştir. Hedeflerine ve taahhütlerine ulaşmak için kaliteyi ön planda tutan bir çalışma disiplinine sahip olup zaman içinde bilgi, insan, finansman, üretim ve hizmet kaynaklarını da geliştirmiştir. Misyonumuz : Sektörümüzde müşteri memnuniyetini esas alarak gelişmiş teknolojik ekipmanlarımızla, çağın yeniliklerini yakalayarak ve geliştirerek , yaşam kalitesine pozitif katkı sağlayan,kişiye özel yaşam mekanları gerçekleştiren firma olarak kalmaya devam etmektir. Vizyonumuz : Kalite-güven ve memnuniyetle birlikte müşterilerimize yaşanılası mekanlar sağlamak sahip olduğumuz öncelikli değerlerimiz arasındadır. Sunduğumuz hizmetin tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olması, en cazip ekonomik seçeneklerin sunulması çalışma anlayışımızın özünü ifade etmektedir. Amacımız : Müşterilerimizin bize duyduğu güvene dayanarak,devam eden ve yapacak olduğumuz projeleri en iyi şekilde sunmaktadır.
13975Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış09:00 - 18:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Bahçelievler merkez.

İletişim Formu
Bahçelievlerde kaliteli inşaat firmaları ve bahçelievlerde inşaat proje taahhüt dendiğinde akla gelen firmalardan olan kırımlı inşaat, bahçelievlerde inşaat ve taahhüt işlerinde, süper lüks daireler sunarak hizmet vermektedir.
2005 yılında , genç bir girişimci olan engin kırımlı tarafından kurulmuştur. İnşaat sektöründe, genç yarışana rağmen vizyonu ile, kaliteden ödün vermeden, müşterilerine verdiği güven ile firmasını marka yapmayı başarmıştır.
Kırımlı inşaat, kuruluşundan itibaren özverili ve titiz çalışmaları ile kendini geliştirererek, bahçelievlerde konut yapan firmalar arasında öne çıkmış, güçlü teknik kadrosu ve kaliteli üretimi sayesinde büyük ölçekli ve kısa sürede tamamlanan inşaat işlerinin aranılan firması olmuştur.
Bahçelievlerde emlak ve inşaat sektöründe, taahhüt ettiği işlerde sözleşme şartlarını tam ve zamanında yerine getirmesi ile müşterileri tarafından tercih edilen haline gelen bahçelievler kırımlı inşaat, müşteri odaklılık olarak ta tanımlanan bu özelliği sayesinde müşteri kitlesini sürekli geliştirmiştir.
Hedeflerine ve taahhütlerine ulaşmak için kaliteyi ön planda tutan bir çalışma disiplinine sahip olup zaman içinde bilgi, insan, finansman, üretim ve hizmet kaynaklarını da geliştirmiştir.
Misyonumuz :
Sektörümüzde müşteri memnuniyetini esas alarak gelişmiş teknolojik ekipmanlarımızla, çağın yeniliklerini yakalayarak ve geliştirerek , yaşam kalitesine pozitif katkı sağlayan,kişiye özel yaşam mekanları gerçekleştiren firma olarak kalmaya devam etmektir.
Vizyonumuz :
Kalite-güven ve memnuniyetle birlikte müşterilerimize yaşanılası mekanlar sağlamak sahip olduğumuz öncelikli değerlerimiz arasındadır. Sunduğumuz hizmetin tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olması, en cazip ekonomik seçeneklerin sunulması çalışma anlayışımızın özünü ifade etmektedir.
Amacımız :
Müşterilerimizin bize duyduğu güvene dayanarak,devam eden ve yapacak olduğumuz projeleri en iyi şekilde sunmaktadır.
Firmanızı Ekleyin

Bahcelievlerport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 10 firma yer almaktadır.